Letní scéna Vyšehrad

Úvodní stránka | Databáze pořadů | Databáze sálů | Obchodní podmínky | O nás | Kontakt |

Děti ráje

První český HIT muzikál!
Děti ráje

Účinkují: Sagvan Tofi, Martin Dejdar, Lukáš Vaculík, Braňo Polák, František Pytloun, Tomáš Löbl, Aneta Vrzalová, Dominika Richterová, Jan Kříž, Bořek Slezáček, Peter Veslár, Michaela Horká, Petra Peterová, Michael Šperka, Šimon Klacl, Dominik Červinka, Sebastien Reichl, Zdeněk Hrubý, Jitka Jackuliak, Michaela Horká, Míša Rotterová, Genny Ciatti, Klára Jelínková, Jan Kopečný, Ladislav Korbel, David Bouša, Ondřej Bábor, Pavel Novotný, Luboš Ondráček, Barbora Rajnišová, Hana Sršňová, Andrea Horská, Jitka Osičková
Autor: Sagvan Tofi, Michal David, František Janeček, Zdeněk Barták, Vítězslav Hádl
Režie: Radek Balaš
Délka: 210 min.
Vstupné: 349 - 899 Kč
Obsazení jednotlivých alternací pro konkrétní termíny produkce předem nezveřejňuje.

Představení, které pravidelně končí aplausem ve stoje. Představení, kde si diváci zpívají s herci. To jsou Děti Ráje, muzikál, v němž hlavní roli hrají písničky.

Děti ráje jsou muzikál, odehrávající se ve druhé polovině osmdesátých let a poté v současnosti. Celá první polovina se točí okolo diskotékové euforie, která byla tehdy na vrcholu, a vévodily jí hity Michala Davida, z nichž je celý „HIT„muzikál poskládán.

Celý příběh se pak točí okolo nesmělého Michala a místní krásky Evy, jež rozdělila a zase dala dohromady jedna písnička a intriky dvojice závistivých diskžokejů.

Děti ráje Aréna Tour 2016

Nejúspěšnější český muzikál posledních let DĚTI RÁJE konečně přijíždí i do Vašeho města! Muzikál, který jenom v Praze vidělo více než 400.000 diváků a který hostoval několik sezon v Brně, v listopadu letošního roku vyjede na turné po českých městech.

Jedná se tak o první muzikálové turné v České Republice. Můžete se těšit na představení, jak ho znáte, v ještě velkolepějším provedení doplněném o projekce, aby Vám neuniknul žádný detail.

13.05Děti rájevyprodáno14:00
SobotaBrno, Bobycentrumhodin
13.05Děti rájevstupenky19:00
SobotaBrno, Bobycentrumhodin
14.05Děti rájevstupenky14:00
NeděleBrno, Bobycentrumhodin
27.05Děti rájevyprodáno14:00
SobotaBrno, Bobycentrumhodin
27.05Děti rájevstupenky19:00
SobotaBrno, Bobycentrumhodin
28.05Děti rájevstupenky14:00
NeděleBrno, Bobycentrumhodin

Změna programu vyhrazena!


Děti rájeDěti rájeDěti rájeDěti ráje


TOPlist