Letní scéna Vyšehrad

Úvodní stránka | Databáze pořadů | Databáze sálů | Obchodní podmínky | O nás | Kontakt |

Bonnie & Clyde

Muzikálová gangsterka
Bonnie & Clyde

Účinkují: Dasha, Markéta Procházková, Václav Noid Bárta, Martin Písařík, Jitka Schneiderová, Tomáš Vaněk, David Kraus, Lukáš Kumpricht, Bohouš Josef, Kamil Střihavka, Filip Antonio, Josef Fečo, Matouš Klíma, Dominika Elischerová, Natálie Grossová, Natálie Němcová, Miroslava Pleštilová, Ilona Svobodová, Ivana Andrlová, Barbora Skočdopolová, Vladislav Beneš, Martin Zahálka, Miloslav Mejzlík, Oldřich Král
Autor: Frank Wildhorn, Antonín Procházka
Vstupné: 300 - 890 Kč

Bonnie and Clyde je muzikálová gangsterka, plná napětí, romantiky a nadhledu. Je to příběh o touze žít naplno, o snaze uniknout z vězení všednosti, o odvaze nepoddat se osudu a hlavně o lásce, která si neklade podmínky, nekalkuluje, nebojí se překážek a dokonce ani smrti. Frank Wildhorn, autor hudby, podal svůj životní výkon. Jeho hudba má lehkost, je melodická a pestrá. Tentokrát pracuje i s žánry jako je gospel, swing, dokonce zazní i country.

Broadwayský muzikál po svém zpracovává známý příběh americké historie, který se stal legendou. Je tématem mnoha knih, několikrát byl zfilmovaný. V době hospodářské krize se ve Spojených státech objevila dvojice zločinců, kteří byli zároveň ikonami své doby. Clyde Barrow byl mladík z rodiny, která živořila na hranici bídy. Už od dětství měl konflikty se zákonem. Bonnie Parker byla dívka, která snila o dráze holywoodské hvězdy.

Oba odmítli žít v chudobě a vzdát se svého amerického snu. Jejich naivita, nelidská tvrdost justice a sled okolností, z nich udělaly nepřítele státu. Ale jedno je od běžných gangsterů odlišovalo, jejich vzájemná láska. Právě ta fascinuje autory příběhů o jejich osudu a tedy i tvůrce tohoto výjimečného muzikálu.

Světová premiéra tohoto muzikálu proběhla v listopadu 2009 v La Jola Playhouse v Californii, na Broadwayi pak Bonnie and Clyde debutovali v prosinci 2011.

Připravovaná inscenace Hudebního divadla Karlín dostane po dohodě s autorem hudby, skladatelem Frankem Wildhornem, nový rozměr a z původně komorního muzikálu vznikne velká show s velkými sbory a taneční company, jak jsou na to diváci v tomto muzikálovém stánku zvyklí.

03.05Bonnie & Clydevstupenky19:00
StředaPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
04.05Bonnie & Clydevstupenky19:00
ČtvrtekPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
05.05Bonnie & Clydevstupenky19:00
PátekPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
06.05Bonnie & Clydevstupenky15:00
SobotaPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
06.05Bonnie & Clydevstupenky19:00
SobotaPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
14.09Bonnie & Clydevyprodáno19:00
ČtvrtekPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
15.09Bonnie & Clydevstupenky19:00
PátekPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
16.09Bonnie & Clydevstupenky15:00
SobotaPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin
16.09Bonnie & Clydevstupenky19:00
SobotaPraha 8, Hudební divadlo Karlínhodin

Změna programu vyhrazena!


Bonnie & ClydeBonnie & ClydeBonnie & ClydeBonnie & Clyde


TOPlist